19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Trafikantësh

Etiketim: trafikantësh

37 të arrestuar, kapen 3 tonë drogë / Operacion italo-shqiptar kundër...

0
Në një aksion antidrogë, të njëkohshëm mes Italisë dhe Shqipërisë gjatë të cilit u prangosën 78 persona, si pjesë e një rrjeti ndërkombëtar droge,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS