22.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Tradites

Etiketim: tradites

Do lëpini gishtat kur ta provoni/ Kjo është ëmbëlsira Pitta N’Chiusa...

0
Priza.al ju sjell një ëmbëlsirë të thjeshtë dhe me shije të mrekullueshme, e cila i ka rrënjët në traditën e lashtë Arbëreshe. Petët e mbushura...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS