19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tradhtuan

Etiketim: tradhtuan

“PD-LSI tradhtuan zgjedhësit e tyre, s’mund t’iu besohet më”, Balla: Me...

0
Në kuadër të takimeve organizative dhe parapërgatitore për zgjedhjet parlamentare të vitit 2021, Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla mora pjesë në Asamblenë...

Al-Bagdadin e tradhtuan! Spiuni që vodhi mbathjet e liderit të Shtetit...

0
Kurdët sirianë pretendojnë se kishin arritur të vendosnin një spiun në rrethin e brendshëm të Abu Bakr al-Bagdadi, i cili vodhi një palë mbathje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS