9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tradhtohet

Etiketim: tradhtohet

1 milionë pushues erdhën nga Morina në korrik, bregeti shqiptar nuk...

0
Një numër i lartë i qytetarëve të Kosovës kanë kaluar kufirin për të pushuar në bregdetin shqiptar. Pavarësisht situatës së krijuar nga Covid19 ku...

Arsyeja pse tradhtohet dhe si ndryshon kjo në bazë të gjinisë…

0
Një studim i bërë nga Universiteti i Miçiganit sugjeron se arsyet se përse dikush tradhton mund të ndryshojnë dhe në bazë të gjinisë. Anketimi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS