18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tradhetuar

Etiketim: Tradhetuar

E kapi duke e tradhëtuar, gruaja sulmon me thikë burrin në...

0
Një çift ka përfunduar në komisariat në Greqi, pasi u konfliktuan ashpër me njëri-tjetrin. Sherri mes tyre ishte i rëndë dhe agravoi deri në atë...

Burri Sheh Gruan Ne Google Map Duke e Tradhetuar Me Nje...

0
Burri Sheh Gruan Ne Google Map Duke e Tradhetuar Me Nje Tjeter !

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS