17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tradhëtojnë

Etiketim: tradhëtojnë

Detektivja shqiptare: Ja cilët burra tradhtojnë më shumë

0
Detektivja Shkënda Lili tha se ata që tradhtojnë më shumë janë burrat e martuar familjarë dhe biznesmenët. Ajo theksoi se burrat që tradhtojnë janë të...

A e keni ditur/ Kjo është mosha në të cilën tradhtojnë...

0
Ndoshta është një moment në martesën e një femre që ajo ka më shumë gjasa të bjerë në krahët e një tjetri. Shkenca ka studiuar...

Njihuni me meshkujt e horoskopit që tradhëtojnë më shumë

0
Doni të dini se cilat janë shenjat zodiakale të burrave më pak besnikë në dashuri? Lexoni më poshtë: Shigjetari Është një shenjë që e do aventurën dhe...

Ku punojnë femrat që tradhëtojnë më shumë?

0
Një studim me 5658 femra ka treguar se kush janë tradhëtarët më të mëdha. Përdoruesit e një faqe për takime, ku preferohet edhe nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS