18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tradhëtoi

Etiketim: tradhëtoi

E PLOTË/ Arrestimi i Agim Kajmakut me drogë me vlerë 1...

0
  Ish-kryebashkiaku i Vorës Agim Kajmaku është arrestuar nga policia italiane, pasi është kapur me 20 kilogramë lëndë narkotike e llojit kokainë. Mediat italiane bëjnë të...

Tradhtoi burrin me dashnorin në banesën e tij, rrëfehet nusja nga...

0
Pjesë nga biseda në studio: Pyetje:Me djalin e videos ke folur më? Kam folur dhe më tha; duhet ta denoncosh. I ke parë videot vetë. Nuk...

Thuhet se Megan Fox tradhëtoi: Ja ç’mendon Brian rreth këtyre thashethemeve!

0
‘Nuk dua të më quajnë si viktimë sepse nuk jam i tillë’; kështu është shprehur ish-bashkëshorti i Megan Fox për thashethemet e fundit se...

“I dashuri më tradhëtoi, pas kësaj unë bëra seks me shokun...

0
Jo të gjithë e falin tradhëtinë, kurse disa vendosin thjesht të hakmerren. Për rubriken “Deidre” të The Sun, një 26 vjeçare ka rrëfyer historinë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS