18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tradhëtinë

Etiketim: tradhëtinë

Ne kohë karantine/ Të zbulosh tradhëtinë e burrit gjatë izolimit nga...

0
Karantina e stërgjatur na riktheu në shtëpi. Për ata që janë në marrëdhënie pune, të afërmit e tyre pothuajse janë të qartë se rruga...

Këta persona nuk e kanë të vështirë ta falin tradhëtinë

0
Binjakët Një Binjak është në gjëndje t’i kuptojë të dyja anët e medaljes dhe kjo e bën më të thjeshtë ta falë një tradhti. Ata...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS