16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Traci Braxton

Etiketim: Traci Braxton

Toni Braxton publikon video mesazhin që Kevin Hart i kishte dërguar motrës së saj, Tracit para se…

Toni Braxton publikon video mesazhin që Kevin Hart i kishte dërguar...

0
Kevin Hart i tregoi Traci Braxton se sa e dashur ishte pak para vdekjes ndërsa ajo po luftonte privatisht me kancerin.Pasi u informua për...
Ndërron jetë në moshën 50-vjeçare këngëtarja amerikane, Traci Braxton

Ndërron jetë në moshën 50-vjeçare këngëtarja amerikane, Traci Braxton

0
Ka ndërruar jetë këngëtarja Traci Braxton, e cila ishte motra e Toni dhe Tamar Braxton.Ajo ishte 50-vjeçare.Lajmin e bëri të ditur Toni në llogarinë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS