14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tra

Etiketim: tra

Integrimi/ Rama: Evropa ta bën qimen tra, nuk fal asgjë

0
Kryeministri Edi Rama tha se kemi hyrë në një proces europianizimi pa kthim “dhe nuk mund të bëhet me dënim me vdekje siç thonë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS