18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tpe

Etiketim: tpe

“Albin Kurti s’ka t…pe”?! Debati i forte ne studio mes analisteve

0
Këtë të enjte, analistët kanë komentuar deklaratat e Albin Kurtit dhënë për emisionin Opinion, në lidhje me dialogun me Serbinë si dhe bashkimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS