Ballina Etiketimet Tovërlani

Etiketim: Tovërlani

Tovërlani: Le ti ‘qërojnë’ hesapet mes vete dhe të vendosin për...

0
Feronikeli nga Drenasi është në vend të pestë me 44 pikë dhe pretendon ta ruajë këtë pozitë deri në fund të kampionatit. Edhe tre...

Tovërlani: Portieri bëri dy gabime

0
Kryetrajneri i Feronikelit, Afrim Tovërlani, ka mbetur i zhgënjyer nga paraqitja e futbollsitëve të tij në ndeshjen ndaj Gjilanit në Drenas (0-2). Shefi i shtabit...

E ardhmja te Feronikeli – rrëfehet Afrim Tovërlani

0
Ka përfunduar ndeshja e fundit e xhiros së 27-të në IPKO Superligë. Prishtina ka shënuar fitore me rezultatin 3:1 në derbin e xhiros ndaj Feronikelit. John,...

Tovërlani s’shpreson për titull: U vërejt lodhja nga ndeshja e mesjavës

0
Trajneri i Feronikelit, Afrim Tovërlani, ka thënë se përkundër fitores kundër Vushtrrisë, skuadra e tij ishte paksa e lodhur nga ndeshja e mesjavës kundër...

Tovërlani: Lojtarët meritojnë komplimente

0
Feronikeli nga Drenasi nxori rezultat të favorshëm në takimin e parë të gjysmëfinales së Digitalb Kupës së Kosovës në futboll.  Skuadra nga Drenasi në udhëtim...

Tovërlani godet ashpër: Glipi, glipi, testi, leziku…! 

0
Trajneri më i trofeshëm  në Kosovë, Afrim Tovërlani, aktualisht kryetrajner i skuadrës së futbollit Feronikeli nga Drenasi, ka goditur me një postim të tij. “Glipi,...

Tovërlani: Koronavirusi një grip dhe asgjë më shumë, nuk ka rrezik...

0
Trajneri i njohur, Afrim Tovërlani ka folur rreth situatës me pandeminë Covid-19 dhe rikthimin e futbollit. Futbolli ende nuk ka marrë dritën e gjelbër për...

Tovërlani i kundërpërgjigjet Ismet Munishit

0
Futbolli i Kosovës po vazhdon të jetë i pezulluar si shkak i pandemisë së koronavirusit tashmë e dy muaj. Federata e Futbollit të Kosovës është...

Tovërlani: Nëse ndodhë kështu atëherë duhet të na jepen 3 javë…

0
Një dritë në fund të tunelit në mbarë botën e futbollit. Shumica e shteteve planifikojnë që kampionatin ta vazhdojnë në fillim apo në mes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24