9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tottenhamit

Etiketim: Tottenhamit

Mourinho: Zënka mes dy yjeve të Tottenhamit ishte e bukur

0
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka thënë se zënka fizike mes dy lojtarëve të tij, Hugo Lloris dhe Heung-min Son, gjatë fitores me rezultat...

Është penduar që ka refuzuar ofertën e Tottenhamit për Muriqin

0
Gazetari i “Sabah”, Volkan Demir ka zbuluar për “A Spor” se presidenti i Fenerbahçes, Ali Koç është penduar që ka refuzuar ofertën e Tottenhamit...

Muriqi komenton ofertën e Tottenhamit

0
Sulmuesi i Fenerbahces dhe Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi është duke kaluar një sezon fantastik me klubin turk transmeton Insporti. Paraqitjet e tij kanë bërë...

Në radar të Tottenhamit

0
Pas spekullimeve që e lidhnin Rakitiç me një transferimin te Juventusi e më pas te Interi, tashmë një tjetër skuadër interesohet për mesfushorin kroat. ‘Mundo Deportivo’ shkruan...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS