17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tottenhami

Etiketim: Tottenhami

Barcelona po konsideron transferimin e dy yjeve nga Tottenhami

0
Shumë ndryshime priten te gjiganti spanjoll Barcelona që nga edicioni i ardhshëm. Kampioni në fuqi i Spanjës pritet të largojë disa futbollistë gjatë afatit kalimtar...

Tottenhami i Mourinhos bie në Sheffield – tri pikë të mëdha...

0
Sheffield United ka shënuar një fitore të madhe kundër skuadrës së Tottenham Hotspur. Sheffield ka triumfuar me rezultatin 3:1, në kuadër të xhiros së 32-të...

Ndahen në paqe Tottenhami me Unitedin

0
S’ka fitues pas 90 minutave në stadiumin e Tottenhamit, Spursat dhe Djajtë e Kuq kanë ndarë pikët, pasi takimi u mbyllë 1-1 Tottenham dhe Manchester...

Tottenhami është favoritë për të transferuar Meunierin nga Tottenhami

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Tottenham Hotspuri është...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS