18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Totalit

Etiketim: totalit

Bllokimi i tregtisë/ Shqipëria importon 2.4% të totalit të importeve ushqimore...

0
Qeveria e Kosovës me një vendim të posaçëm dje ndaloi përkohësisht eksportin e disa produkteve ushqimore në vende të rajonit dhe më gjerë.Sipas të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS