18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Totalisht

Etiketim: totalisht

Qeveria e ‘shet’ si festë finalen e 25 majit, bllokon totalisht...

0
25 maji do të mbetet në kalendar si finalja e parë europiane e futbollit, që do të luhet në Shqipëri. Më konkretisht, në "Arena...

Kreshnik Spahiu: Fajin për rritjen e çmimit të karburanteve e ka...

0
Analisti Kreshnik Spahiu në një lidhje skype në emisionin Open në tha se fajin për rritjen e çmimit të karburanteve e ka shteti...

6 truke të Samsung-ut që do të ndryshojnë totalisht mënyrën se...

0
SAMSUNG shpreson të vjedhë një pjesë të bubullimës së iPhone me versionin e fundit të Galaxy S.Ndërsa disa përdorues të mundshëm të Samsung për...

Marka e njohur e veshjeve publikon foto të modeles pa fotoshop...

0
Marka e njohur britanike Boohoo i ka publikuar veshjet në faqen e saj online ndryshe nga çdo herë tjetër. Ajo ka zgjedhur një modele...

Njihuni me ‘rregullin 5 sekondësh’ që mund të ndryshjë totalisht jetën...

0
Në moshën 41-vjeçare, Mel Robbins kishte bërë një zbulim të rëndësishëm. Biznesi i restorantit të bashkëshortit të saj filloi si një sukses, por shpejt...

Nga 14 gishtërinj deri tek këmbë të tonifikuara, 6 rastet kur...

0
Duke qenë familja më e famshme në botë, të gjithë sytë janë vazhdimisht në çdo lëvizje që Kardashian dhe Jenner bëjnë. Kështu që kur ato...

Masat kundër COVID-19, Tomini optimiste: Qytetarët në fund të muajit do...

0
Shefja e epidemiologjisë në ISHP, Eugena Tomimi, ka folur sot për situtatën e COVID-19 në Shqipëri dhe u shpreh se masat duhet lehtësuar akoma....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS