18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Totale

Etiketim: totale

COVID-19 në Shqipëri, MSH: 7 qytetarë të infektuar, asnjë humbje jete...

0
Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Vaksinat antiCOVID reduktojnë...

Austri-Danimarkë / Pas errësirës totale në stadium, një vrimë misterioze u...

0
Danimarka mundi Austrinë e Ralf Rangnick 2-1 në Vjenë, në një ndeshje që u vonua për shkak të një ndërprerjeje të energjisë. Si rezultat, tifozët...

Pasojat e motit të keq/ I gjithë Berati në errësirë totale...

0
Prej orës 19:30 i gjithë qarku i Beratit është në errësirë totale. Lajmi bëhet me dije për Panorama.al nga Emergjencat Civile.Shkak dyshohet të jetë...

Sporti në bllokadë totale, në këtë vend vijon normalisht – boksierët...

0
Boksi mund të jetë ndalur në të gjithë botën për shkak të pandemisë koronavirus – por në Nikaragua, është biznes si zakonisht. Të shtunën në...

Si e gjeti Celine Dion guximin të kthehej në skenë pas...

0
Ka një arsye që albumi i ri i Céline Dion mban emrin “Courage” e cila e përkthyer në shqip do të thotë guxim. Kjo fjalë,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS