24.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Tortura

Etiketim: tortura

Tortura të tmerrshme, aq sa detyruan fëmijët të hanë jashtëqitjen e...

0
Një çift nga kantoni i Cyrihut ka torturuar për vite me radhë dy nga shtatë fëmijët e tyre. Ndër të tjera, babai kosovar dhe...

“Ne jemi të paprekshëm”/ Drogë, shantazhe dhe tortura. Mbyllet stacioni i...

0
Një grup i policisë ushtarake italiane janë arrestuar dhe stacioni i tyre policor u mbyll pasi hetuesit zbuluan një seri krimesh të supozuara që...

Gjermani, arrestohet mjeku i dyshuar për tortura i regjimit të Asadit

0
Policia gjermane arrestoi një ish-punonjës të shërbimit sekret sirian me dyshimin për krime kundër njerëzimit, njoftuan zyrtarët. Alaa M., i cili mbërriti në Gjermani...

Nëna e 4 fëmijëve: Për 26 vjet vetëm tortura kam patur

0
Ajo është nënë e 4 fëmijëve dhe është martuar me mblesëri, në moshën 17-vjeçare. Martesa me bashkëshortin shkoi shumë mirë vetëm 4 vitet e para,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS