14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tort

Etiketim: tort

Allegri: Finalja e Kupës së Italisë, dikur ishte qershia mbi tortë...

0
"Sot, një trofe për të shpëtuar sezonin? Mbetem i qetë, për ta fituar atë do të duhet durim dhe qartësi". Pak minuta pas përfundimit...

Lushtaku bashkë me Rininë Demokratike në Skenderaj prenë tortë me fotografinë...

0
Nënkryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku, bashkë me Rininë Demokratike dhe qytetarë tjerë në Skenderaj, kanë prerë një tortë në shenjë simbolike, si formë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS