24.5 C
Tirana
E enjte, 21 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Tornado

Etiketim: Tornado

Rrezik për tornado në detin Jon, ja kur pritet të ndodhë

0
Moti pritet të përkeqësohet nga mbrëmja e së hënës, pasi një stuhi e motit të keq me emrin “Bogdan” që prek Italinë do të...

Tornado godet Dallasin, stuhite lene pasoja ne Arkansas – Lajmi i...

0
Një tornado e furishme ka goditur Dallasin të dielen dhe si pasojë një person ka ndërruar jetë. Radari konfirmoi tornadon e...

Tornado godet Dallasin, një i vdekur në Arkansas mes stuhive

0
Ekuipazhet kontrolluan të hënën nëpër rrënojat e shtëpive dhe bizneseve të shkatërruara nga një tornado që rrëmbeu në zonën e Dallas një natë më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS