18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Torino

Etiketim: Torino

Ronela Hajati nis provat e Eurovisionit në Torino të Italisë

Ronela Hajati nis provat e Eurovisionit në Torino të Italisë

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision të këtij viti.Ajo do të performojë këngën "Sekret" në natën e parë...

Hetimet në Torino për trafikim të drogës, si u arrestua në...

0
Policia e Tiranës ka arrestuar në kryeqytet një person i cili ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprat penale "Grup i strukturuar kriminal" dhe...

Torino mendon për trajnerin e ri

0
Sezoni i Torinos mund të quhet i dështuar pasi ekipi luftoi për mbijetesën teksa një vit më parë ishte pranë Europës. Presidenti Cairo nuk do...

Higuain po kalon javët e fundit të tij në Torino

0
Gonzalo Higuain po kalon ndoshta javët e fundit të tij në Torino, por të martën në mbrëmje do të ketë shansin të luajë si...

Belotti nga penalltia, Torino zvogëlon epërsinë e Juventusit

0
Torino ka arritur ta zvogëlojë epërsinë e Juventusit në 2:1, në ndeshjen e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin Allianz dhe vlen për...

Juventus – Torino, formacionet zyrtare të derbit të zjarrtë lokal

0
Juventusi dhe Torino kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Zonja e Vjetër është nikoqire e rivalit të madh lokal,...

Arthur arriti në Torino mbrëmë për testet mjekësore me Juventusin

0
Arthur Melo ka arritur në Torino mbrëmë pas mesnate. Romeo Agresti, gazetar i Goal i afërt me Juventusin publikoi videon e arritjes së futbollistit brazilian...

Arthur në Torino, zbulohet kur do të kryejë vizitat mjekësore braziliani

0
Arthur-Pjanic është tashmë një tratativ e mbyllur. Barcelona dhe Juventusi kanë gjetur akordin mes tyre dhe dy lojtarët kanë dhënë miratimin e tyre. Mediat italiane...

Torino ia vazhdon kontratën Samir Ujkani edhe për dy muaj

0
Torino ka zgjatur zyrtarisht kontratën e Samir Ujkanit për dy muaj deri më 21 gusht, gjë që e ka bërë edhe me Cristian Ansaldit...

Covid-19 në Itali që në dhjetor, gjurmë në ujërat e zeza...

0
Shkencëtarët italianë thonë se uji i kanalizimeve nga dy qytete mbante gjurmë koronavirusi që në dhjetor, kohë përpara se të konfirmoheshin rastet e para...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS