16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Toret

Etiketim: toret

Prostitucion në qendrën e masazheve! Arrestohet pronari, nën hetim dy punëtoret

0
Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme në DVP Tiranë, në vijim të punës për goditjen e paligjshmërisë, bazuar dhe në informacionet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS