18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Top channel shqiperi

Etiketim: top channel shqiperi

"Kanali kucedres" Video Termetet qe shkunden Shqiperin Arsyeja || Fakte interesante...

0
"Kanali kucedres" Video Termetet qe shkunden Shqiperin Arsyeja || Fakte interesante || earthquake

A do përmbyllet Reforma Zgjedhore brenda 31 majit? Pas Yuri Kim,...

0
Ambasadori i Bashkimit Europian në vendin tonë Luigi Soreca ka kërkuar që të vazhdojë përparimi me reformën zgjedhore. Përmes një postimi në Twitter, Soreca shkruan...

Gjithçka Që Duhet Ditur Mbi Përdorimin dhe Gatimin Me Vaj Ulliri...

0
Vaji i ullirit, është një produkt të cilit i janë thurur lavde prej shekujsh dhe me plot të drejtë. Çdo popullatë në botë që ka...

Arbana Osmani shtatzënë, konfirmon që Eduart Grishaj do të bëhet baba!...

0
Kanë lindur të dy në të njëjtën datë, 7 maj dhe sot kanë një arsye më shumë për të festuar… Pasi kanë bërë gëzuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS