19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tona

Etiketim: tona

A ndikon Hëna në emocionet tona?

0
Shumë njerëz janë të lidhur shumë ngusht me hënën, madje ka nga ata që bëjnë edhe “biseda” me hënën ose dashurin që kanë për...

Ambasada e SHBA-së uron Bajram Begajn: Presim të forcojmë më tej...

0
Ambasada Amerikane në Tiranë ka uruar Bajram Begaj president të ri të Shqipërisë.Ambasada ka vlerësuar punën e deritanishme të tij si Shef i Shtabit...

​Jasharaj kritikon krerët e shtetit: E dini që kërkesat tona janë...

0
Mijëra punëtorë të sektorit publik të premten protestuan në sheshet e Prishtinës për të kërkuar nga Qeveria miratimin e Projektligjit për paga dhe ndarjen...

Dita Botërore e Biodiversitetit: Një arsye për të festuar mrekullitë tona...

0
Tropoja është një ndër vendet më kryesore të biodiversitetit në shqiperi, me shumë specie bimore dhe shtazore që rralle gjënden në vendet e tjera.Peizazhet...

Kërkesa e Zelenskyt për Shqipërinë, Rama: Vendimet tona janë gjithmonë në...

0
Kryeministri Edi Rama iu përgjigj kërkesës së Presidentit ukrainas, Volodymyr Zelensky, i cili në fjalën e tij drejtuar Parlamentit shqiptar kërkoi që Shqipëria të...

BE: Twitter në pronësi të Muskut duhet t’i respektojë ligjet tona

0
Bashkimi Evropian paralajmëroi të martën miliarderin Elon Musk se platforma e sapoblerë në internet, Twitter, do të duhet të veprojë në pajtim me ligjet...

Ministrja e Financave në Shqipëri: Kosova zë 50% të eksporteve tona

0
Ministrja e Financave dhe Ekonomisë në Shqipëri, Delina Ibrahimaj deklaroi sot në Kuvend se Kosova zë 50 % të eksporteve të Shqipërisë, ndaj është...

Pse të gjithë shohim Story-t tona në Instagram

0
Kur hapni Instagramin, në krye të faqes do të gjeni mjaftueshëm Story të postuara sa për të mbushur një mbrëmje të tërë. Sigurisht, shihni...

Klopp: Ngritja e trofeut do të jetë momenti më i veçantë...

0
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, thotë se ngritja e trofeut të Premierligës në Anfield të mërkurën do të jetë momenti më i veçantë në...

Kina paralajmëron Anglinë: Mos ndërhyni në punët tona

0
Kina paralajmëroi Mbretërinë e Bashkuar se do të përballet me pasoja, nëse vazhdon “të ndjekë rrugën e gabuar” sa i përket Hong Kongut. Një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS