14.5 C
Tirana
E hënë, 3 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tolero

Etiketim: tolero

Duaje veten! Asnjëherë mos i tolero këto sjellje…

0
Të veprosh për të kënaqur të tjerët. Të gjithë duhet të bëjmë gjithçka për të kënaqur veten dhe jo për të kënaqur të tjerët. Mos...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS