19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tolerim

Etiketim: tolerim

“Gjendja serioze”, Manstirliu tregon forcën: Asnjë tolerim për masat anti-covid

0
Shifrat e regjistruara së fundi për pacientët që kanë humbur jetën nga covid 19 dhe për të konfirmuarit me covid kanë vënë në alarm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS