17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Toksinat

Etiketim: toksinat

15 ushqimet më të shëndetshme, pastrojnë toksinat e parandalojnë kancerin

0
Për të përpiluar një listë të ushqimeve për luftimin e kancerit do të kërkonte një listë të frutave, perimeve, proteinave dhe bimëve. Disa ushqime...

Eliminoni të gjitha toksinat e trupit vetëm me uthull dhe mjaltë

0
Zakonet jo të shëndetshme veçanërisht në të ushqyer, e dëmtojnë rëndë shëndetin tonë. Ato bëhen shkak i shtimit në peshë, gjë e cila në...

Pastrimi i trupit në vetëm 30 minuta: Shpëtoni nga toksinat nëpërmjet...

0
Pastrimi i trupit tuaj përmes këmbëve është një metodë e lashtë kineze që mund t’ju ndihmojë të largoni toksinat e grumbulluara. Kinezët e lashtë besonin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS