16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tokio

Etiketim: Tokio

Tokio në alarm

0
Lojërat Olimpike “Tokio 2020” u shtynë për në verën e vitit 2021 dhe ndoshta ky vendim i marrë 3 muaj më parë ka qenë...

KOK nënshkruan kontratat për Bursat Olimpike Tokio 2020 me Laura Fazliun...

0
Komiteti Olimpik i Kosovës ka nënshkruar kontratat për Bursa Olimpike Tokio 2020 me xhudisten Laura Fazliu dhe karateistin Elhami Shabani. Me këtë rast, presidenti i...

Ekspertët paralajmërojnë: Lojërat Olimpike në Tokio mund të anulohen nëse nuk...

0
Nëse nuk është gjetur një vaksinë “efektive” kundër COVID-19, do të jetë “jashtëzakonisht e vështirë” të mbahen Olimpiadat e radhës në 2021, paralajmëroi presidenti...

Risitë madhështore që do të ndodhin në Tokio 2020

0
Lojërat Olimipke që do të mbahen në Japoni në kryeqytetin Tokio në vitin 2020 do të fillojnë së shpejti. Këto gara priten të jenë...

Presidenti Meta nis viziten zyrtare ne Tokio – Lajmi i Fundit...

0
Me ftesë të Perandorit të Japonisë, Presidenti i Republikës Ilir Meta niset sot për në Tokio, për të marrë pjesë në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS