18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tokave

Etiketim: tokave

​Peci: Fokus do jenë investimet në ujitjen e tokave bujqësore, agroturizëm...

0
Ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka thënë se fokus i ministrisë që drejton do jenë investimet në sistemin e ujitjes...

Dosja e tokave ne Gjirin e Lalzit qe futi ne sherr...

0
Prokuroria e Durrësit ka çuar prapa hekurave për akuzën e “Shpërdorimit të detyrës”, drejtorin e kadastrës në këtë qytet Liridon Pula, ndërsa është shpallur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS