28.5 C
Tirana
E hënë, 29 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Toi

Etiketim: toi

“Nuk vras femër për 120 mijë euro”- Si i shpëtoi ekzekutimit...

0
Nuredin Dumani duket se në të gjitha rastet e depozituara në SPAK është thuajse personi që merrte dhe delegonte porositë sipas pozicioneve që mbanin...

I shpëtoi atentatit në Shijak, djali i efektivit të Policisë tentoi...

0
Të shtëna me armë zjarri janë shënuar ditën e sotme në Shijak, ku sipas burimeve policore është qëlluar në drejtim të shtetasit Orlando P,...

“Më dolën përpara dhe .”- I shpëtoi atentatit, zbardhet dëshmia e...

0
Djali i një efektivi policie, Orlando Paplekaj i ka shpëtuar një atentati gjatë ditës së sotme në Shijak.Ai po udhëtonte me kamionçinë duke transportuar...

iPhone-i shpëtoi jetën e britanikut që ra në një gropë në...

0
Një burrë britanik që merrej me snowboard duhet të falënderoj iPhone-in e tij që i shpëtoi jetën pasi aktivizoi funksionin e tij të sigurisë...

“U ngatërrua me Sabianin”, si e shpëtoi dy herë “look-u” i...

0
Flokë të gjata kaçurrel, me mjekër te prerë me formë. Duket se ky ishte "look-u" i ri që kishte zgjedhur Nuredin Dumani një nga...

Sherri në Kombinat/ Burg për autorin, bllokimi i pistoletës shpëtoi shënjestrën

0
Gjykata e Tiranës ka caktuar masën arrest me burg për Arjan Shtëmbarin që tre ditë më parë në zonën e Kombinatit tentoi të qëllojë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS