18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet TOB

Etiketim: TOB

Rama sfidon protestën e artistëve, inspekton punimet në TOB

0
Pak metra larg protestës së organizuar nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, kryeministri Edi Rama inspektoi punimet pranë Teatrit të Operas dhe Baletit. "Sot në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS