9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tmerrsh

Etiketim: tmerrsh

“Na rrahën me leva, na masakruan, na lidhën!”/ Rrëfimi i tmerrshëm...

0
E moshuara që u grabit në shtëpinë e saj natën e kaluar, Mirie Tinaj bashkë me të shoqin Tom Tinaj tregoi sot se si...

Guardiola dhe mallkimi i tmerrshëm afrikan: Ai nuk do ta fitojë...

0
Askush nuk e beson, të gjithë flasin për të. Nga viti 2018, me çdo eliminim të Pep Guardiolës në Ligën e Kampionëve, rishfaqen fjalët...
Vetëm gjashtë javë pas aksidentit të tmerrshëm, SImon Cowell shihet sërish duke u endur me biçikletë

Vetëm gjashtë javë pas aksidentit të tmerrshëm, SImon Cowell shihet sërish...

0
Simon Cowell është parë përsëri me biçikletën e tij në Los Angeles gjashtë javë pasi ai për pak sa nuk gjeti vdekjen në një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS