18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet TL

Etiketim: TL

Elgit Doda sjell një version akustik të “A e din, Ku je, TL”

Elgit Doda sjell një version akustik të “A e din, Ku...

0
"A e din", "Ku je" dhe "TL" janë tri nga projektet e Elgit Dodës që i dhanë famë të madhe dhe e rikthyen në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS