19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tkurret

Etiketim: tkurret

Popullsia e Shqipërisë tkurret për të pestin vit radhazi, shkon në...

0
Plakja e popullsisë, ritmet e larta të emigracionit dhe pasojat e Covid-19 në shëndetin e popullatës kanë sjellë rënien e banorëve në Shqipëri në...

Në Shkodër e djathta po tkurret, në një QV Bushati i...

0
Everest Dedaj bën një analizë të shifrave të zgjedhjeve të vitit 2011 dhe zgjedhjeve 2015 dukësh ka një rënie të PD-së.Kur nga 250 kuti...

​OKB: Ekonomia globale do të tkurret 3.2 për qind për 2020...

0
Organizata e Kombeve të Bashkuara (OKB) parashikojnë që ekonomia globale do të tkurret 3.2 për qind këtë vit për shkak të Covid-19. Në raportin...

Truri juaj mund të tkurret nga stresi, por ju e keni...

0
“Çfarë nuk ju vret, ju bënë më të fortë”, fjali që është bërë për t’iu motivuar, por kur është fjala për ndikimet e stresit...

Ilaçi i kancerit mund të tkurret tumoret në 64% në vetëm...

0
Një ilaç eksperimental i kancerit që synon të shërojë sëmundjen vdekjeprurëse, është provuar të tkurrë tumoret deri në 67 përqind në vetëm gjashtë javë. Shkencëtarët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS