18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet TKN

Etiketim: TKN

“TKN”, kënga e re nga Rosalia dhe Travis Scott

0
Dy emra të njohur bashkuan forcat për këngën e re. Rosalia dhe Travis Scott kanë publikuar projektin e ri muzikor, i cili po pritet mirë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS