9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tjetersuar

Etiketim: tjetersuar

Prona e tjetërsuar në mes të Tiranës, nëna denoncon dy djemtë:...

0
Prokuroria e Tiranës ka pezulluar nga detyra 7 zyrtarë të Kadastrës, pasi akuzohen se tjetërsuan godinën në qendër të Tiranës dhe e legalizuan si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS