19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tjerët

Etiketim: tjerët

Mbrojeni energjinë tuaj nga të tjerët!

0
Një pyetje e shpeshtë është: Si të kem më shumë energji? Të kesh më shumë energji nuk do të thotë të dalësh e të marrësh,...

FOTO/ I humbi të dyja këmbët, 30-vjeçarja i prek të gjithë:...

0
Juttima Chinnasri, ka rrëfyer se si pasojë e një temperature të madhe këmbët e saj filluan të nxiheshin deri në atë pikë sa u...

Fakte që shpjegojnë pse disa çifte ndahen dhe pse të tjerët...

0
Shumë njerëz e dinë statistikën e keqe: 50% e martesave përfundojnë në divorc. Por, psikologët pohojnë se nuk duhet të jetë kështu dhe se...

Meta: Nëse të tjerët çmenden, do bëj detyrën time!

0
Presidenti Ilir Meta deklaroi se nëse ndryshimet kushtetuese miratohen, do të bëjë detyrën e tij si kreu i shtetit, përballë atyre që sipas tij...

Meta: Nëse të tjerët çmenden, do bëj detyrën time

0
Presidenti Ilir Meta deklaroi se nëse ndryshimet kushtetuese miratohen, do të bëjë detyrën e tij si kreu i shtetit, përballë atyre që sipas tij...

5 gjërat që nuk duhet t’i ndani me të tjerët, për...

0
Edhe pse shpesh dëshirojmë t’i ndajmë sekretet më intime me miqtë e afërm, ekzistojnë gjëra të caktuara të cilat do të duhej t’i ruajmë...

Kush gjykon të tjerët nuk ka kohë të dashurojë!

0
SHARE   TWEET   SHPERNDAJ   EMAIL   COMMENTS Jemi njerëz, secili prej nesh i ndryshëm dhe unik. Për këtë arsye, bëjmë disa sjellje të caktuara, kemi një personalitet dhe një mënyrë të...

Nga timoni në pranga! Arrestohen 3 shoferë në Fier, njëri aksidentoi...

0
Në 24 orët e fundit kanë rënë në prangat e policisë 3 shoferë në Lushnjë e Fier. Dy prej tyre janë kapur në gjendje...

“Të tjerët fshiheshin”… Shefi i Urgjencës: Si e morëm infeksionin unë...

0
Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj foli për situatën e fundit epidemike dhe rritjen e rasteve me koronavirus në radhët e personelit mjekësor, por...

Manastirliu publikon apelin e Tritan Kalos: Ka një masë të vlefshme...

0
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar mesazhin e ripërsëritur të mjekut Tritan Kalo për të përdorur maskat. Sipas Kalos maska...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS