19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tive

Etiketim: tive

Horror në Lezhë/ Hajdutët u presin kokat bagëtive dhe më pas...

0
Katër familje në Torovicë të Lezhës kanë rënë pre e vjedhjeve gjatë natës së mbrëmshme, ku mësohet se hajdutët kanë hyrë dhe u kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS