9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tiu

Etiketim: tiu

“PD-LSI tradhtuan zgjedhësit e tyre, s’mund t’iu besohet më”, Balla: Me...

0
Në kuadër të takimeve organizative dhe parapërgatitore për zgjedhjet parlamentare të vitit 2021, Sekretari i Përgjithshëm i PS Taulant Balla mora pjesë në Asamblenë...

Disa shenja që mund t’iu tregojnë nëse keni qenë të infektuar

0
Megjithëse është e vështirë të thuhet një përgjigje e saktë, vetëm nëpërmjet simptomave, këtu janë disa shenja që tregojnë se në të shkuarën ju...

Njerëzit që kanë marrëdhënie të mira nuk duhet t’iu tregojnë të...

0
Dikur ishte një kohë kur njerëzit nuk kishin nevojë për mendimin e të huajve për të vërtetuar çdo veprim të tyre. Gjyshërit tanë shijuan lumturinë...

Flini me këmbë të zbuluara? Ja çfarë do t’iu ndodh

0
Shprehia e zbulimit të shputave të këmbëve është e pavetëdijshme, mirëpo për të ekziston edhe shpjegim shkencor, i cili ka të bëjë me temperaturën...

Këto janë fjalët që një manipulues përdor për t’iu shkatërruar juve

0
Një njeri mesatar kalon ditën duke u munduar të jap më të mirën prej vetës për veten dhe të tjerët rreth tij. Edhe kur...

Ushqimi i cili parandalon rënien e flokëve dhe mund t’iu ndihmojnë...

0
Ndoshta keni qeshur me personat që konsumonin kumbulla të thara çdo ditë, por siç rezulton, kjo është një zgjedhje e duhur. E mbushur me lëndë...

Reali do fitore sonte për t’iu afruar titullit

0
“Los Blancos” do ta vizitojnë Granadan dhe një fitore eventuale do t’ua shtonte gjasat për t’u bërë kampionë të Spanjës Real Madridi do ta zhvillojë...

E keni provuar ndonjehere kete kure me 40 kokrra arra te...

0
Në treg kanë dalë arrat e gjelbra të pabëra të cilat ofrojnë vlera vërtet të rëndësishme për shëndetin. AgroWeb ju tregon se kur bashkoni arrat...

Edi Rama, koha per t’iu pergjigjur shqiptareve

0
Nga shifrat që publikohen cdo ditë është e dukshme, se situata ka dalë jashtë kontrollit dhe tashmë është Covid-19, ai që “drejton” e jo...

Nëse e dashura e bënë këtë gjatë seksit, ka më shumë...

0
Një studim i fundit tregoi se, nëse femrat bëjnë një gjest në shtrat, atëherë ato janë të prirura më shumë për të tradhtuar. Por, për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS