19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Titullarë

Etiketim: titullarë

Verona – Napoli, Rrahmani dhe Kumbulla përsëri titullarë

0
Hellas Verona është nikoqire e Napolit në kuadër të Serie A. Trajneri kroat i Veronës edhe për këtë ndeshje ka vendosur titullarë dyshen shqiptare, Amir...

Man City – Arsenal: Xhaka e Mustafi titullarë në rikthimin e...

0
Manchester City e pret Arsenalin në ndeshjen e parë për të dyja në Premierligës, pas rifillimit të sezonit pas një pushimi të detyruar mbi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS