16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Titores

Etiketim: titores

Miliona euro për rikonstruksionin e Shëtitores në Sarandë, por Plazhin e...

0
Qeveria shqiptare ka dhënë miliona euro investime për rikonstruksionin e Shëtitores në Sarandë dhe për kanalizimet, por ujërat e zeza vazhdojnë që tëderdhen në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS