19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tish Cyrus

Etiketim: Tish Cyrus

Prindërit e Miley Cyrus, Tish dhe Billy Ray ndahen pas më shumë se 28 vite martesë

Prindërit e Miley Cyrus, Tish dhe Billy Ray ndahen pas më...

0
Prindërit e këngëtares Miley Cyrus kanë vendosur t'i ndajnë rrugët pas shumë vitesh së bashku.Tish Cyrus dhe Billy Ray Cyrus së fundmi kanë thyer...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS