16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tiroide

Etiketim: tiroide

Dy toksina të zakonshme që ndikojnë keq në gjëndrën tiroide

0
Shumë njerëz kanë probleme me gjëndrën tiroide dhe ekspertët paralajmërojnë se një shtytës kryesor i kësaj sëmundje është ekspozimi ndaj toksinave të zakonshme që...

Gjëndra tiroide, sëmundje që prekë më shumë gratë

0
Gjëndra tiroide është një prej organeve më të rëndësishme në trupin e njeriut e cila gjendet në pjesën e përparme të qafës dhe njëherësh...

Si t’i kuroni gjëndrat tiroide me receta popullore

0
Gjëndrat tiroide gjenden në pjesën e mesme të fytit dhe shërbejnë për të rregulluar metabolizmin me hormone e tij. Me fjalën metabolizëm shprehet shpejtësia ose...

Këto tre shenja paralajmërojnë se diçka nuk po shkon si duhet...

0
Ju kap plogështia që pa nisur dita, apo ndodh e kundërta jeni me energjikë seç duhet, djersisni shumë dhe ndiheni në ankth? Mund të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS