17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tipike

Etiketim: tipike

5 veprimet tipike të njerëzve xhelozë

0
Njerëzit xhelozë na rrethojnë, fatkeqësisht ngado, në rrethin tonë miqësor, në punë etj. MBURREN PËR VETEN E TYRE Xhelozët ja rrisin disa herë vlerat vetes duke...

Vijnë pushuesit nga Kosova/ Fundjava e parë tipike verore në Shëngjin

0
Kjo është fundjava e parë që e gjen qytetin bregdetar të Shëngjinit me kaq shumë pushues, të cilët kanë ardhur kryesisht nga Kosova, ata...

Veprimet tipike të njerëzve me inteligjencë të lartë…

0
Reflektoni mbi veten Të meditosh mbi botën dhe njerëzit që të rrethojnë nuk është e mjaftueshme. Nëse e vë veten në qendër të reflektimit, ka...

Sjelljet tipike të një personi të trishtuar…

0
Të gjithë duam ta arrijmë lumturinë, sepse e dimë shumë mirë që jeta është e shkurtër, e vështirë dhe trishtimi e bën atë akoma...

Raporti në çift, gabimet tipike… si t’ia dalim!

0
I kishim premtuar vetes: “Nuk do të veproj më kurrë kështu”. E megjithatë jemi gremisur sërish. Të njëjtat gabime, të njëjtat situata, e njëjta...

Rama mberrin me vonese ne konference: Kerkoj ndjese, nuk ishte tipike...

0
Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë edhe sot në konferencën e 41 ndërkombëtare të komisionerëve për mbrojtjen e të dhënave, që po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS