18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tipi

Etiketim: tipi

Forma e gishtave të dorës, ju tregon çfarë tipi jeni

0
Duket se gishtat e dorës, zbulojnë shumë më tepër nga sa mendojmë ne! Nëse gjatësia e gishtit të vogël përshkruan dashurinë dhe linjat në pëllëmbët...

Çka është diabeti dhe ku dallon tipi 1 dhe tipi 2...

0
Diabeti karakterizohet me përmbajtje të lartë të glukozës në gjak, për çka shkaktohen defekte në prodhimin apo funksionimin e insulinës, ose të dyjat. Kjo sëmundje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS