17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tinejxherët

Etiketim: tinejxherët

Kokëdhimbjet te fëmijët dhe tinejxherët e trashë

0
Fëmijët dhe tinejxherët të cilët kanë mbipeshë janë të rrezikuar nga kokëdhimbjet kronike. Një studim i realizuar nga shkencëtarët amerikanë, në të cilin kanë marrë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS