18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Timoni

Etiketim: timoni

‘Kafsha është ai në timon’/ Tërhiqte qenin zvarrë me makinë, Saimir...

0
  Një ngjarje aspak e këndshme është regjistruar në Sukth të Durrësit, ku një person kishte lidhur qenin pas makine dhe e tërhiqte zvarrë. Në lidhje...

Nga timoni në pranga! Arrestohen 3 shoferë në Fier, njëri aksidentoi...

0
Në 24 orët e fundit kanë rënë në prangat e policisë 3 shoferë në Lushnjë e Fier. Dy prej tyre janë kapur në gjendje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS