14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Timi

Etiketim: timi

Shkurtohet udhëtimi drejt bregdetit në jug të Shqipërisë, Rama njofton hapjen...

0
Një lajm i mirë vjen për të gjithë pushuesit që preferojnë jugun e Shqipërisë.Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot datat e hapjes së dy...

Sot votohet Presidenti i ri, Meta poston momente nga udhëtimi në...

0
Mirmëngjes nga Stambolli, shkruan presidenti Ilir Meta, në rrjetet sociale, krahas fotos që ka shkrepur sot në Stamboll të Turqisë.I buzëqeshur dhe me qetësinë...

575 km në këmbë, udhëtimi bamirës 26-ditor i gruas së Bonucci

0
Lotët e bollshëm bien jo vetëm në fytyrat e protagonistëve, por edhe nga qielli, i cili ka vendosur ta "spërkasë" ngjarjen. Pas 26 ditësh...

​Biznesmenët kthehen nga udhëtimi 55 milionë dollarësh në stacionin hapësinor

0
Ekuipazhi i parë tërësisht privat që udhëton në Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës, i përbërë nga tre biznesmenë milionerë dhe ish-shoqëruesi i tyre astronaut i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS