17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Timberlake

Etiketim: Timberlake

Zbulohet gjinia e fëmijës së Jessica Biel dhe Justin Timberlake

0
Jessica dhe Justin janë bërë prindër. Jessica Biel dhe Justin Timberlake kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të dytë vetëm pak ditë më parë....

Pasi foli për dashurinë e madhe që ka për bashkëshorten, Justin...

0
Justin Timberlake është i martuar prej shtatë vitesh me aktoren Jessica Biel me të cilën ka edhe një djalë 4-vjeçar. Ata janë parë si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS