18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tillë

Etiketim: tillë

Nëse keni përdor një maskë të tillë për t’u mbrojtur nga...

0
Nëse keni përdorur një maskë, e cila njihet ndryshe si “N95 Mask”, mund të jeni duke i bërë më shumë dëm vete Meqenëse është e...

Nëse keni përdor një maskë të tillë (me valvul) për t’u...

0
Nëse keni përdorur një maskë të tillë me një valvul, e cila njihet ndryshe si “N95 Mask”, mund të jeni duke i bërë më...

Rikthehet Këshilli Politik? Meta: I kërkova takim Bashës për të parë...

0
Përmes një postimi në Facebook presidenti Meta bën me dije se ka marrë një mesazh nga eksperti i çështjeve zgjedhore Kristaq Kume i cili...

Mat, breshëri shkakton dëme të mëdha në bujqësi, banori: Stuhi e...

0
MAT Kapriçot e motit kanë krijuar pasoja në disa zona të Matit, duke shkaktuar dëme të mëdha edhe në bujqësi. Pothuajse të gjitha të mbjellat...

Zidane: Messi? Nuk pres që ta bëjë një gjë të tillë

0
Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, ka dhënë mendimin e tij në  lidhje me mosmarrëveshjet mes Leo Messi-t te Barcelona. Sipas shtypit spanjoll, argjentinasi ka...

Sheh veten shtatzënë, ç’kuptim ka një ëndërr e tillë

0
Të zgjoheni pas një ëndrre në të cilën shfaqeni shtatzënë është pak frikësuese. Mbase edhe shumë frikësuese. Sidoqoftë kjo gjë nuk lidhet detyrimisht me dëshirën...

Erion Braçe prek me postimin për Rudina Hajdarin: Një fjalim të...

0
Zëvendëskryeministri, Erjon Braçe përmes një reagimi në rrjetet sociale ka vlerësuar fjalimin që deputetja Rudina Hajdari mbajti në Kuvend për shkarkimin e nënës së saj,...

Erion Braçe prek me postimin për Rudina Hajdarin: Një fjalim të...

0
Zëvendëskryeministri, Erjon Braçe përmes një reagimi në rrjetet sociale ka vlerësuar fjalimin që deputetja Rudina Hajdari mbajti në Kuvend për shkarkimin e nënës së saj,...

TikTok për tre muaj gjeneron 5.6 miliardë dollarë të ardhura, thyen...

0
Aplikacioni dhe rrjeti social TikTok raportohet se ka gjeneroi 5.6 miliardë dollarë të ardhura në tre muajt e parë të vitit 2020. Siç raporton Reuters,shifra...

David Beckham një sportist i zoti, por jo dhe një shofer...

0
David Beckham është fotografuar dy herë brenda disa javëve, teksa parkon makinën në vende ku nuk duhet parkuar. Ai dhe makina e tij janë fotografuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS